•

Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody i kolejny medal w dorobku Zuzanny Kuczerawy

W dniach 03-06.08.2023 na terenie ośrodka Biały Las Stajnia Przybylscy w Wierzbnej rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody w kategorii Senior, Młody Jeździec, Junior i Dzieci oraz nieoficjalne Mistrzostwa Polski Kobiet tj. Ladies Cup

W kategorii Dzieci wśród 43 par, najlepszych nastolatków do 14 lat, które przystąpiły w piątek do rywalizacji była Zuzanna Kuczerawy z KJ Platan na klaczy Uraca II

Przez trzy dni zmagań Zuzanna wraz z Uracą II pokonały 4 parkury o wysokości przeszkód 120 cm - 125 cm - 125 cm - 130 cm, z których miały łączny wynik 4 punkty karne.

Ten wynik powtórzyło jeszcze 5 par, które ostateczne rozgrywały się o medale i pozostałe miejsca

Zuzia wytrzymała presję i ostatecznie po szybkiej rozgrywce z jednym błędem zajęła III miejsce - została II Vice Mistrzem Polski w skokach przez przeszkody i zdobyła medal brązowy najważniejszej imprezy jeździeckiej w skokach przez przeszkody w Polsce

Jest to już drugi medal imprezy mistrzowskiej w tym sezonie w dorobku 13 letniej amazonki - w lipcu wywalczyła złoty medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w skokach przez przeszkody Śląskie 2023, gdzie przez 2 dni zmagań nie popełniła żadnego błędu w 4 konkursach o wysokości przeszkód do 120 cm

Halowy Puchar Dolnego Śląska w skokach przez przeszkody

dla Zuzanny Kuczerawy!

W ostatni weekend Zuzanna Kuczerawy zakończyła zmagania w Halowym Pucharze Dolnego Śląska w skokach przez przeszkody w kategorii junior (za sezon 2021/2022)

Na zawodach dosiadła klaczy Uraca II oraz wałacha Dream Z

Oba konie skakały świetnie zajmując czołowe lokaty w konkursach otwartych (w tym miejsca pierwsze oraz dwukrotnie drugie)

Zuzia w zawodach zdobyła komplet punktów we wszystkich (sobotnio-niedzielnych) konkursach.

Piękne zwieńczenie dość długich rozgrywek (rozgrywki trwały od października 2021)

Mistrzostwa Dolnego Śląska w skokach przez przeszkody - złoto dla Zuzanny Kuczerawy

Na Mistrzostwach Dolnego Śląska A.D.2022 rozegranych w dniach 9-11.09.2022 w Wierzbnej - Biały Las, Stajnia Przybylscy Zuzanna Kuczerawy ( rocznik 2012 tj.junior młodszy) startowała w kategorii junior i rywalizowała z zawodnikami do 18 roku życia. Wysokość przeszkód, które pokonywali zawodnicy wynosiła przez 3 dni zmagań od 115 cm do 120 cm.

Zuzanna dosiadała tylko jednego konia, dwunastoletniej klaczy Uraca II. Po Dwóch półfinałach i I nawrocie finału  jako jedyna zawodniczka posiadła czyste konto, nie popełniając żadnego błędu na parkourze. Przed II nawrotem fianłu miała taką przewagę, że mogła pozwolić sobie na jedną zrzutkę :)

Ostatecznie  Zuzanna z Uracą bez konieczności udziału w rozgrywce wywalczyły złoty medal 🥇🏆 i Zuzia została Mistrzynią Dolnego Śląska w kategorii junior.

Puchar Polski - Jakubowice 25-28.08.2022 - Zuzanna Kuczerawy najlepszą zawodniczką reprezentującą Dolny Śląsk

Za zakończenie wakacji najmłodsi polscy jeźdźcy rywalizowali w Mistrzostwach Polski i Pucharze Polski w Jakubowicach na Opolszczyźnie.

Wielodniowa rywalizacja Zuzanny Kuczerawy dosiadającej na tych zawodach klaczy Uraca II i wałacha Avatara przyniosła ostatecznie IV miejsce na 17 zawodników zakwalifikowanych przez cały sezon do tych mistrzostw 💪🥰

Po dwóch bezbłędnych półfinałach, w pierwszym nawrocie finału Zuzannie przytrafiły się niestety dwie zrzutki. W drugim nawrocie finału parkour pokonała  już bezbłędnie 🤙 Ostateczny wynik 8 pkt karnych dał zawodniczce miejsce tuż za podium. IV miejsce Zuzanny był to najlepszy wynik zawodnika z Dolnego Śląska biorącego udział w rywalizacji we wszystkich kategoriach mistrzowskich (łącznie ponad 300 zawodników)

• Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 23
      • 71 7986851
      • 51-211 Wrocław ul. Przedwiośnie 47 Poland
      • Inspektor Ochrony Danych Osobowych:Tomasz Grzybowski e-mail Inspektora Danych Osobowych: inspektor@coreconsulting.pl telefon do Inspektora Ochrony Danych Osobowych: (+ 48) 501- 083-482 ul. Wyłom 16; kod: 61-671 Poznań. Zastępca IOD Kamila Maciejewska mail: k.maciejewska@coreconsulting.pl
      • adres e-mail Dyrektora placówki: Dorota.Majk@wroclawskaedukacja.pl>