W dniu 3 października 2025r reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w międzyszkolnym turnieju piłki nożnej klas szóstych rozgrywanym w ramach strefy wschód.
Zawody odbyły się w przyjaznej, sportowej atmosferze, a emocji nie brakowało od pierwszego do ostatniego gwizdka.
Nasi chłopcy rozegrali świetne mecze ze swoimi rówieśnikami z innych szkół, pokazując determinację, wolę walki i prawdziwego ducha drużyny. Ich zaangażowanie i wzajemne wsparcie przyniosły oczekiwane efekty - awans z 4. miejsca do finałów wrocławskich!
W finałach rywalizować będzie 12 najlepszych szkół z całego Wrocławia, a stawką będzie awans do rozgrywek wojewódzkich.
To ogromne wyróżnienie i wielki sukces dla naszej szkoły, zwłaszcza że w składzie znaleźli się bardzo młodzi zawodnicy:
- 4 zawodników z rocznika 2013,
- 2 zawodników z rocznika 2014,
- oraz najmłodszy piłkarz – z rocznika 2015!
Pomimo różnicy wieku nasi reprezentanci pokazali, że liczy się serce do gry, współpraca i wiara w siebie.
Drużyna grała z pasją, a każdy zawodnik dołożył cegiełkę do końcowego sukcesu.
Trzymamy kciuki za naszych chłopców w finałach wrocławskich i życzymy im dalszych sportowych sukcesów! ⚽
Szkołę w rozgrywkach reprezentowali:
1. Szymon Nowakowski
2. Antoni Pawuś
3. Kacper Bocheński
4. Ignacy Rogowski
5. Jakub Skoczylas
6. Miłosz Bocheński
7. Julian Staniów