Konsultacje indywidualne dla uczniów szkół podstawowych!

Doradcy zawodowi z Międzyszkolnego Ośrodka Wspierania Aktywności Zawodowej we Wrocławiu zapraszają na konsultacje indywidualne w Centrum Kształcenia Zawodowego na ul. Strzegomską 49 A.

Pomagamy m.in. w rozpoznaniu mocnych stron ucznia i w wyborze kierunku dalszego kształcenia. Przygotowujemy uczniów klas ósmych do elektronicznej rekrutacji.

Na stronie http://www.doradcy-wroclaw.pl/  w zakładce „O nas” znajdziecie Państwo adresy e-mail i kontakt telefoniczny.
        Prosimy o wcześniejsze umówienie terminu konsultacji.

Zespół doradców MOWAZ