Strona główna
Aktualności
Wyniki Szkolnego Konkursu Pięknego Pisania dla uczniów klas 2 i 3
Uczniowie klas 2:
1. miejsce Alicja Marciniak
2. miejsce Julianna Teuerle
3. miejsce Mikołaj Gdyra
Uczniowie klas 3
1. miejsce Jan Kubicki
2. miejsce Helena Tulikowska
3. miejsce Joanna Konarska
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, gratulujemy zwycięzcom!
Nagrody zostaną wręczone 26 czerwca.
10 lat razem – jubileusz polsko-niemieckiej wymiany szkolnej w Bawarii
1810 lat razem – jubileusz polsko-niemieckiej wymiany szkolnej w Bawarii
W dniach 12–19 czerwca 2026 roku odbyło się wyjątkowe spotkanie młodzieży w ramach jubileuszowej, dziesiątej już edycji polsko-niemieckiej wymiany szkolnej. Tegoroczny wyjazd do Bawarii był nie tylko okazją do wspólnej nauki i poznawania kultury sąsiadów, ale także do świętowania 10 lat owocnej współpracy między szkołami z Polski i Niemiec.
Projekt restauracja
Klasa 2 B wzorując się na starszych kolegach z klasy 3 B próbowała dziś swoich sił menadżerskich. Zadanie było bardzo emocjonujące, gdyż trzeba było w grupach wymyśleć swoją restaurację, jej nazwę, menu, opis potraw, ilustracje oraz ceny. Niektóre grupy pokusiły się jeszcze o reklamę swojej firmy. Po prezentacji przyszła chwila na ocenę projektów wg skali Google. Takie lekcje są świetną okazją zarówno do nauki współpracy w grupach, jak i do rozwijania inwencji twórczej.
Godziny dzwonków
Poniedziałek 22.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych
/ZSP23WROCLAW/SkrytkaESP
Szanowni Państwo,
już we wtorek, 23 czerwca, spotkamy się na ostatnim przed wakacjami webinarze w ramach projektu Wellbefi, dedykowanym rodzicom przedszkolaków. Porozmawiamy o tym, dlaczego karanie i nagradzanie jedzeniem nie jest dobrym rozwiązaniem. Sesję poprowadzi dla Państwa psychodietetyk z Fundacji Wspólnie dla Sprawy.
"Czy wiesz, że stosowanie jedzenia jako nagrody lub kary może w przyszłości skutkować trudnościami w budowaniu zdrowych nawyków żywieniowych? Zapraszamy na webinar Wellbefi dla rodziców przedszkolaków. Porozmawiamy o tym, jak wspierać dziecko w budowaniu zdrowej relacji z jedzeniem już od najmłodszych lat. Zachęcamy do udziału!
Wtorek, 23.06, godz. 17:00 – Nagrody i kary jedzeniem – dlaczego to nie jest dobre i co wprowadzić zamiast?
Dlaczego stosowanie jedzenia jako nagrody lub kary może przynosić efekt odwrotny do zamierzonego? Jak wspierać dziecko w nauce zdrowych nawyków bez wywierania presji i budowania napięcia wokół jedzenia? Omówimy także najczęstsze błędy popełniane przez rodziców i opiekunów — często zupełnie nieświadomie.
Zapraszamy uczniów, rodziców oraz nauczycieli.
Jak dołączyć do sesji lub posłuchać bajki? Wystarczy kliknąć widżet projektu Wellbefi Zdalny Psycholog na stronie internetowej przedszkola. Transmisja rozpocznie się automatycznie o wskazanej godzinie.
Zapraszamy także codziennie (pon.-pt.) o godz. 13.00 i o 19.00 do słuchania Bajek Terapeutycznych, które w bezpieczny i zrozumiały dla dziecka sposób poruszają tematy emocji, relacji, lęków oraz codziennych wyzwań..
Jak wziąć udział w Live Sesji? Nic prostszego! Wystarczy kliknąć o godzinie wybranej Sesji widżet Wellbefi na stronie szkoły.
Live Sesje prowadzą doświadczeni specjaliści z Fundacji Wspólnie dla Sprawy
